Продукція > VISHAY > RH10012R00FE01
RH10012R00FE01
RH10012R00FE01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 12Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
Написати відгук
Інші пропозиції RH10012R00FE01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH10012R00FE01 RH10012R00FE01 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 12ohm 1%