Продукція > VISHAY > RH10012R00FJ01
RH10012R00FJ01
RH10012R00FJ01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 12Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH10012R00FJ01 RH10012R00FJ01 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 12Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
товару немає в наявності
RH10012R00FJ01 RH10012R00FJ01 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 12ohm 1%