Продукція > VISHAY > RH10015R00FJ01
RH10015R00FJ01
RH10015R00FJ01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 15Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 15 OHM 1% 100W, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Terminal Screw Type, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 3.500" L x 2.812" W (88.90mm x 71.42mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.781" (45.24mm), Part Status: Active, Resistance: 15 Ohms.
Інші пропозиції RH10015R00FJ01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH10015R00FJ01 RH10015R00FJ01 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 15 OHM 1% 100W
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Terminal Screw Type
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 3.500" L x 2.812" W (88.90mm x 71.42mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.781" (45.24mm)
Part Status: Active
Resistance: 15 Ohms
товару немає в наявності
RH10015R00FJ01 RH10015R00FJ01 Виробник : Vishay / Dale rhnh.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 15ohm 1%