Продукція > VISHAY > RH10015R14FJ01
RH10015R14FJ01
RH10015R14FJ01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 15.14Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
Написати відгук
Інші пропозиції RH10015R14FJ01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH10015R14FJ01 RH10015R14FJ01 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 15.14ohm 1%