Продукція > VISHAY > RH10016R20FE01
RH10016R20FE01
RH10016R20FE01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 16.2Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
Написати відгук
Інші пропозиції RH10016R20FE01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH10016R20FE01 RH10016R20FE01 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 16.2ohm 1%