Продукція > VISHAY > RH1001R200FE01
RH1001R200FE01
RH1001R200FE01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 1.2Ohm 1% 100W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
Написати відгук
Інші пропозиції RH1001R200FE01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH1001R200FE01 RH1001R200FE01 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 1.2ohms 1%