Продукція > VISHAY > RH100220R0FJ01
RH100220R0FJ01
RH100220R0FJ01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 220Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
Написати відгук