Продукція > VISHAY > RH10022R50FJ01
RH10022R50FJ01
RH10022R50FJ01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 22.5Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
Написати відгук