RH10024R00FJ01
RH10024R00FJ01 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 24ohm 1%
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Wirewound 24Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin.
Інші пропозиції RH10024R00FJ01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH10024R00FJ01 RH10024R00FJ01 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 24Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin