Продукція > VISHAY > RH1002R500FE01
RH1002R500FE01
RH1002R500FE01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 2.5Ohm 1% 100W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH1002R500FE01 RH1002R500FE01 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 2.5Ohm 1% 100W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
RH1002R500FE01 RH1002R500FE01 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 2.5ohm 1%