RH100300R0FE01
RH100300R0FE01 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 300ohm 1%
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Wirewound 300Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin.
Інші пропозиції RH100300R0FE01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH100300R0FE01 RH100300R0FE01 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 300Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin