Продукція > VISHAY > RH10030R00FJ01
RH10030R00FJ01
RH10030R00FJ01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 30Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
Написати відгук
Інші пропозиції RH10030R00FJ01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH10030R00FJ01 RH10030R00FJ01 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 30ohm 1%