Продукція > IDEC > RH2B-UAC48V
RH2B-UAC48V IDEC
Виробник: IDEC
Description: RELAY PLUG-IN DPDT 10A 48VAC
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 48VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 14.4 VAC
Must Operate Voltage: 38.4 VAC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
Approval Agency: CE, CSA, cURus, TUV
Load - Max Switching: 2400VA, 300W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY PLUG-IN DPDT 10A 48VAC, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 48VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Relay Type: General Purpose, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 14.4 VAC, Must Operate Voltage: 38.4 VAC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Approval Agency: CE, CSA, cURus, TUV, Load - Max Switching: 2400VA, 300W.
Інші пропозиції RH2B-UAC48V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH2B-UAC48V RH2B-UAC48V Виробник : IDEC idec_RHSeries-1893982.pdf General Purpose Relays Relay Plug-In DPDT 10A 48VAC