Продукція > IDEC > RH2B-ULDC100-110V
RH2B-ULDC100-110V
RH2B-ULDC100-110V IDEC
idec_RHSeries-1893982.pdf
Виробник: IDEC
General Purpose Relays Relay Plug-In DPDT 10A 110VDC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Relay 100/110VDC 12.1KOhm 10A DPDT(27.5x21x42)mm Socket General Purpose Relay.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH2B-ULDC100-110V Виробник : IDEC Corporation Power Relay 100/110VDC 12.1KOhm 10A DPDT(27.5x21x42)mm Socket General Purpose Relay