RH2B-UTDC48V IDEC Corporation
Виробник: IDEC Corporation
Power Relay 48VDC 10A DPDT(43.2x21.5x42)mm Bracket
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TOP MOUNT DPDT 10A 48VDC, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 18.8 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 38.4 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Approval Agency: CE, CSA, cURus, TUV, Load - Max Switching: 2400VA, 300W.
Інші пропозиції RH2B-UTDC48V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH2B-UTDC48V Виробник : IDEC RHSeries.pdf?context=bWFzdGVyfGRvY3VtZW50c3wzNTA1NTg2fGFwcGxpY2F0aW9uL3BkZnxoYjQvaGZkLzkzNjI0NTkyMzAyMzgvUkhTZXJpZXMucGRmfGJlOTNhNThlMDBlMWI1Zjg5MjMzMWJkN2MxYjJkYjE1NDY0NGIxYWM0ODdhYjBhMWYxNWM3YmEwNWZlOThjOGE Description: RELAY TOP MOUNT DPDT 10A 48VDC
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18.8 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 38.4 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
Approval Agency: CE, CSA, cURus, TUV
Load - Max Switching: 2400VA, 300W
товару немає в наявності
RH2B-UTDC48V RH2B-UTDC48V Виробник : IDEC idec_RHSeries-1893982.pdf General Purpose Relays Relay Top Mount DPDT 10A 48VDC