RH311C105MA30A3 KYOCERA AVX Components
RH-Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RH311C105MA30A3
на замовлення 213 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COLER MIL SUPRACAP, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Stacked SMD, 6 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.276" W (7.62mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Thickness (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH311C105MA30A3 Виробник : KYOCERA AVX RH-Style.pdf Description: COLER MIL SUPRACAP
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Stacked SMD, 6 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.276" W (7.62mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Thickness (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 1 µF