Продукція > KYOCERA AVX > RH317C104KAA0A3
RH317C104KAA0A3 KYOCERA AVX
RH-Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: COLER MIL SUPRACAP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: L-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Stacked SMD, 6 L-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.276" W (7.62mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling, SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Thickness (Max): 0.120" (3.05mm)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COLER MIL SUPRACAP, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: L-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Stacked SMD, 6 L-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.276" W (7.62mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Thickness (Max): 0.120" (3.05mm), Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції RH317C104KAA0A3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH317C104KAA0A3 RH317C104KAA0A3 Виробник : AVX RH_Style-1016905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V .1uF 10% X7R TR