Продукція > IDEC > RH4B-ULDC12V
RH4B-ULDC12V
RH4B-ULDC12V IDEC
IDEC_RHSeries.pdf
Виробник: IDEC
General Purpose Relays Relay Plug-In 4PDT 10A 12VDC
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IDEC - RH4B-ULDC12V - RELAY, 4PDT, 110VAC, 30VDC, 10A, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: Y-EX, Relaisanschlüsse: Quick Connect, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Non Latching, Kontaktmaterial: Silver Cadmium Oxide, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 96ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30VDC, Relaismontage: Socket, Produktpalette: RH Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: 4PDT, Kontaktspannung V AC: 110VAC, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (16-Jul-2019).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH4B-ULDC12V RH4B-ULDC12V Виробник : IDEC IDEC-S-A0000010359-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: IDEC - RH4B-ULDC12V - RELAY, 4PDT, 110VAC, 30VDC, 10A
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: Y-EX
Relaisanschlüsse: Quick Connect
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver Cadmium Oxide
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 96ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Relaismontage: Socket
Produktpalette: RH Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: 4PDT
Kontaktspannung V AC: 110VAC
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (16-Jul-2019)
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RH4B-ULDC12V Виробник : IDEC Corporation Power Relay 12VDC 10A 4PDT(27.5x41x42)mm Socket