RH73U2A4M7JTD
RH73U2A4M7JTD TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773268&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 4.7M OHM 5% 1/8W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Resistance: 4.7 MOhms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 4.7M OHM 5% 1/8W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, Resistance: 4.7 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH73U2A4M7JTD RH73U2A4M7JTD Виробник : TE Connectivity / AMP DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773268&DocType=DS&DocLang=English Thick Film Resistors - SMD RH73 2A 4M7 5% 250PPM
Кількість Ціна
RH73U2A4M7JTD RH73U2A4M7JTD Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773268&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 4.7M OHM 5% 1/8W 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±5%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 4.7 MOhms