Продукція > VISHAY DALE > RHA005100R0FE02
RHA005100R0FE02
RHA005100R0FE02 Vishay Dale
RHA_Model_DS.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: WIREWOUND CHASSIS MOUNT RESISTOR
Power (Watts): 7.5W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.335" (8.51mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RHA005100R0FE02 - Widerstand, 100 ohm, RHA Series, 7.5 W, ± 1%, Lötfahne, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 8.13mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Chassismontage, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 7.5W, Widerstandstyp: -, Widerstand: 100ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Widerstandsanschlüsse: Lötfahne, Temperaturkoeffizient: ± 20ppm/°C, Produktlänge: 28.58mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RHA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 250°C, Produktbreite: 16.41mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHA005100R0FE02 RHA005100R0FE02 Виробник : Vishay rha-2941871.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 100ohm 1% AEC-200
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RHA005100R0FE02 RHA005100R0FE02 Виробник : VISHAY VISH-S-A0014753756-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - RHA005100R0FE02 - Widerstand, 100 ohm, RHA Series, 7.5 W, ± 1%, Lötfahne
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 8.13mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Chassismontage
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 7.5W
Widerstandstyp: -
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Widerstandsanschlüsse: Lötfahne
Temperaturkoeffizient: ± 20ppm/°C
Produktlänge: 28.58mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RHA Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: -
Betriebstemperatur, max.: 250°C
Produktbreite: 16.41mm