Продукція > VISHAY > RHA0051R000FE02
RHA0051R000FE02
RHA0051R000FE02 VISHAY
3722975.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - RHA0051R000FE02 - Widerstand, 1 ohm, RHA Series, 7.5 W, ± 1%, Lötfahne
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 8.13mm
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 7.5W
Widerstandstyp: -
Widerstand: 1ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Widerstandsanschlüsse: Lötfahne
Temperaturkoeffizient: 50ppm/C
Produktlänge: 28.58mm
Nennspannung: -
Betriebstemperatur, max.: 250°C
Produktbreite: 16.41mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RHA0051R000FE02 - Widerstand, 1 ohm, RHA Series, 7.5 W, ± 1%, Lötfahne, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 8.13mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Chassismontage, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 7.5W, Widerstandstyp: -, Widerstand: 1ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Widerstandsanschlüsse: Lötfahne, Temperaturkoeffizient: 50ppm/C, Produktlänge: 28.58mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RHA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 250°C, Produktbreite: 16.41mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHA0051R000FE02 RHA0051R000FE02 Виробник : Vishay / Dale RHA_Model_DS.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 1 Ohm 1% AEC-200
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RHA0051R000FE02 RHA0051R000FE02 Виробник : Vishay RHA_Model_DS.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 1 Ohm 1% AEC-200