Продукція > KYOCERA AVX > RHA0809220M063K
RHA0809220M063K
RHA0809220M063K KYOCERA AVX
rha-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL HYBR ID
на замовлення 1563 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 63V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 75 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.5 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHA0809220M063K RHA0809220M063K Виробник : KYOCERA AVX rha-series.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 63V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 75 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.5 A @ 100 kHz
на замовлення 175 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 63 V
товару немає в наявності
RHA0809220M063K Виробник : KYOCERA AVX RHA.pdf Category: THT Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 9.5mm; 22uF; 63VDC; 1.5A; SMD; ESR: 40mΩ; RHA
Type of capacitor: hybrid
Mounting: SMD
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø8x9.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: RHA
Height: 9.5mm
Diameter: 8mm
ESR value: 40mΩ
Operating current: 1.5A
Roll diameter max.: 380mm