Продукція > KYOCERA AVX > RHA0809330M050K
RHA0809330M050K
RHA0809330M050K KYOCERA AVX
rha-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL HYBR ID
на замовлення 1968 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 80 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHA0809330M050K RHA0809330M050K Виробник : KYOCERA AVX rha-series.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 80 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz
на замовлення 998 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V