Продукція > KYOCERA AVX > RHA1009120M100B
RHA1009120M100B KYOCERA AVX
RHA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 9.5mm; 12uF; 100VDC; 1.4A; SMD; ESR: 80mΩ; RHA
Manufacturer series: RHA
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 12µF
Height: 9.5mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x9.5mm
ESR value: 80mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.4A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 100V DC
Type of capacitor: hybrid
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 9.5mm; 12uF; 100VDC; 1.4A; SMD; ESR: 80mΩ; RHA, Manufacturer series: RHA, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 12µF, Height: 9.5mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x9.5mm, ESR value: 80mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.4A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 100V DC, Type of capacitor: hybrid.