Продукція > KYOCERA AVX > RHA1009271M025K
RHA1009271M025K
RHA1009271M025K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL HYBR ID
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 9.5mm; 270uF; 25VDC; 2.5A; SMD; ESR: 22mΩ; RHA, Type of capacitor: hybrid, Height: 9.5mm, Capacitance: 270µF, Operating voltage: 25V DC, Operating current: 2.5A, Mounting: SMD, ESR value: 22mΩ, Manufacturer series: RHA, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x9.5mm, Roll diameter max.: 380mm, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHA1009271M025K Виробник : KYOCERA AVX RHA.pdf Category: THT Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 9.5mm; 270uF; 25VDC; 2.5A; SMD; ESR: 22mΩ; RHA
Type of capacitor: hybrid
Height: 9.5mm
Capacitance: 270µF
Operating voltage: 25V DC
Operating current: 2.5A
Mounting: SMD
ESR value: 22mΩ
Manufacturer series: RHA
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x9.5mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 10mm