Продукція > KYOCERA AVX > RHA1011331M025B
RHA1011331M025B
RHA1011331M025B KYOCERA AVX
rha-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM HYBRID 330UF 20% 25V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 16mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 290 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.9 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 330UF 20% 25V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 16mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 290 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.9 A @ 100 kHz.