Продукція > KYOCERA AVX > RHA1011561M016K
RHA1011561M016K
RHA1011561M016K KYOCERA AVX
rha-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM HYBRID 560UF 20% 16V TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 300 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 560UF 20% 16V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 300 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 975 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RHA1011561M016K RHA1011561M016K Виробник : KYOCERA AVX rha-series.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 560UF 20% 16V TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 16 V