Продукція > KYOCERA AVX > RHA1011820M050K
RHA1011820M050K
RHA1011820M050K KYOCERA AVX
rha-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL HYBR ID
на замовлення 1187 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: RHA/ CASE: 1011/ CAP: 82, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 19mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 260 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.6 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHA1011820M050K Виробник : KYOCERA AVX rha-series.pdf Description: SERIES: RHA/ CASE: 1011/ CAP: 82
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 19mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 260 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.6 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 50 V