Продукція > KYOCERA AVX > RHD0607101M025K
RHD0607101M025K
RHD0607101M025K KYOCERA AVX
rhd-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM HYBRID 100UF 20% 25V TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.2 A @ 100 kHz
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 100UF 20% 25V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.2 A @ 100 kHz.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
RHD0607101M025K RHD0607101M025K Виробник : KYOCERA AVX rhd-series.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 100UF 20% 25V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V