Продукція > KYOCERA AVX > RHD0608220M050K
RHD0608220M050K
RHD0608220M050K KYOCERA AVX
rhd_series-3225018.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL HYBRID
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 189-198 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 50V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ High Frequency: 900 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHD0608220M050K RHD0608220M050K Виробник : KYOCERA AVX rhd-series.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 50V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ High Frequency: 900 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V