Продукція > KYOCERA AVX > RHD0810221M025B
RHD0810221M025B
RHD0810221M025B KYOCERA AVX
rhd-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 27mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.4 A @ 100 kHz
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 27mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.4 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHD0810221M025B RHD0810221M025B Виробник : KYOCERA AVX rhd_series-3225018.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25V 220uF 0810 ESR=27mOhms