Продукція > KYOCERA AVX > RHD0814470M080K
RHD0814470M080K
RHD0814470M080K KYOCERA AVX
rhd_series-3225018.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL HYBRID
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 189-198 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 80V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHD0814470M080K RHD0814470M080K Виробник : KYOCERA AVX rhd-series.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 80V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 80 V