Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7G2A122J0M2H01A
RHS7G2A122J0M2H01A
RHS7G2A122J0M2H01A Murata Electronics
RHS_CCG_100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1200PF 100V CCG RADIAL
на замовлення 1998 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100VDC 1200pF 5% CCG AEC-Q200 In Crimp.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7G2A122J0M2H01A RHS7G2A122J0M2H01A Виробник : Murata Electronics RHS_CCG_100V_E-1358338.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100VDC 1200pF 5% CCG AEC-Q200 In Crimp
RHS7G2A122J0M2H01A RHS7G2A122J0M2H01A Виробник : Murata Electronics RHS_CCG_100V_E.pdf Description: CAP CER 1200PF 100V CCG RADIAL