Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7G2A152J0M2H01A
RHS7G2A152J0M2H01A
RHS7G2A152J0M2H01A Murata Electronics
RHS_CCG_100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1500PF 100V CCG RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: CCG
Size / Dimension: 0.150" L x 0.098" W (3.80mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 1877 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 100V CCG RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: CCG, Size / Dimension: 0.150" L x 0.098" W (3.80mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7G2A152J0M2H01A RHS7G2A152J0M2H01A Виробник : Murata Electronics RHS_CCG_100V_E-1358338.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
RHS7G2A152J0M2H01A RHS7G2A152J0M2H01A Виробник : Murata Electronics RHS_CCG_100V_E.pdf Description: CAP CER 1500PF 100V CCG RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: CCG
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF