Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7G2A181J0DGH01A
RHS7G2A181J0DGH01A
RHS7G2A181J0DGH01A Murata Electronics
RHS_CCG_100V_E-1358338.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100VDC 180pF 5% CCG AEC-Q200 Str Lead
на замовлення 1802 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7G2A181J0DGH01A RHS7G2A181J0DGH01A Виробник : Murata Electronics RHS_CCG_100V_E.pdf Description: CAP CER 180PF 100V CCG RADIAL
товару немає в наявності