Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7G2A222J1A2H01B
RHS7G2A222J1A2H01B
RHS7G2A222J1A2H01B Murata Electronics
RHS_CCG_100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2200PF 100V CCG RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 2200pF C0G RoHS Long Leads 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7G2A222J1A2H01B RHS7G2A222J1A2H01B Виробник : Murata Electronics SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 2200pF C0G RoHS Long Leads 5%