Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7G2A271J0M2H01A
RHS7G2A271J0M2H01A
RHS7G2A271J0M2H01A Murata Electronics
RHS_CCG_100V_E-1358338.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 2647 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 270PF 100V CCG RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: CCG, Size / Dimension: 0.150" L x 0.098" W (3.80mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Capacitance: 270 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7G2A271J0M2H01A RHS7G2A271J0M2H01A Виробник : Murata Electronics RHS_CCG_100V_E.pdf Description: CAP CER 270PF 100V CCG RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: CCG
Size / Dimension: 0.150" L x 0.098" W (3.80mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 270 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: CCG
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 270 pF