Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7G2A391J0DGH01A
RHS7G2A391J0DGH01A
RHS7G2A391J0DGH01A Murata Electronics
RHS_CCG_100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 390PF 100V CCG RADIAL
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100VDC 390pF 5% CCG AEC-Q200 Str Lead.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7G2A391J0DGH01A RHS7G2A391J0DGH01A Виробник : Murata Electronics RHS_CCG_100V_E-1358338.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100VDC 390pF 5% CCG AEC-Q200 Str Lead
на замовлення 1706 шт:
RHS7G2A391J0DGH01A RHS7G2A391J0DGH01A Виробник : Murata Electronics RHS_CCG_100V_E.pdf Description: CAP CER 390PF 100V CCG RADIAL