Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7J2D101J1DGH01A
RHS7J2D101J1DGH01A
RHS7J2D101J1DGH01A Murata Electronics
RHS_UNJ_200V_500V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 100PF 200V UNJ RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: UNJ
Size / Dimension: 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 200V UNJ RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: UNJ, Size / Dimension: 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7J2D101J1DGH01A RHS7J2D101J1DGH01A Виробник : Murata Electronics RHS_UNJ_200V_500V_E-1989859.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 1783 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
RHS7J2D101J1DGH01A RHS7J2D101J1DGH01A Виробник : Murata Electronics RHS_UNJ_200V_500V_E.pdf Description: CAP CER 100PF 200V UNJ RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: UNJ
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF