Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7J2D151J1M2H01A
RHS7J2D151J1M2H01A
RHS7J2D151J1M2H01A Murata Electronics
RHS_UNJ_200V_500V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 150PF 200V UNJ RADIAL
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7J2D151J1M2H01A RHS7J2D151J1M2H01A Виробник : Murata Electronics RHS_UNJ_200V_500V_E-1989859.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 1974 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
RHS7J2D151J1M2H01A RHS7J2D151J1M2H01A Виробник : Murata Electronics RHS_UNJ_200V_500V_E.pdf Description: CAP CER 150PF 200V UNJ RADIAL