Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7J2D152J1K1H01B
RHS7J2D152J1K1H01B
RHS7J2D152J1K1H01B Murata Electronics
RHS_UNJ_200V_500V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1500PF 200V UNJ RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7J2D152J1K1H01B RHS7J2D152J1K1H01B Виробник : Murata Electronics RHS_UNJ_200V_500V_E-1989859.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded