Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7J2D222J1DGH01A
RHS7J2D222J1DGH01A
RHS7J2D222J1DGH01A Murata Electronics
RHS_UNJ_200V_500V_E-1989859.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200VDC 2200pF 5% AEC-Q200
на замовлення 911 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7J2D222J1DGH01A RHS7J2D222J1DGH01A Виробник : Murata Electronics RHS_UNJ_200V_500V_E.pdf Description: CAP CER 2200PF 200V UNJ RADIAL
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)