Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7J2D472J1DGH01A
RHS7J2D472J1DGH01A
RHS7J2D472J1DGH01A Murata Electronics
RHS_UNJ_200V_500V_E-1989859.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 2278 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7J2D472J1DGH01A RHS7J2D472J1DGH01A Виробник : Murata Electronics RHS_UNJ_200V_500V_E.pdf Description: CAP CER 4700PF 200V UNJ RADIAL
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5