Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7J2D682J2DGH01A
RHS7J2D682J2DGH01A
RHS7J2D682J2DGH01A Murata Electronics
RHS_UNJ_200V_500V_E-1154290.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200VDC 6800pF 5% AEC-Q200
на замовлення 1788 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 200V UNJ RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: UNJ, Size / Dimension: 0.197" L x 0.124" W (5.00mm x 3.15mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 6800 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7J2D682J2DGH01A RHS7J2D682J2DGH01A Виробник : Murata Electronics RHS_UNJ_200V_500V_E.pdf Description: CAP CER 6800PF 200V UNJ RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: UNJ
Size / Dimension: 0.197" L x 0.124" W (5.00mm x 3.15mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 6800 pF
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: UNJ
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 6800 pF