Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7J2H102J2M2H01A
RHS7J2H102J2M2H01A
RHS7J2H102J2M2H01A Murata Electronics
RHS_UNJ_200V_500V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1000PF 500V UNJ RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: UNJ
Size / Dimension: 0.197" L x 0.124" W (5.00mm x 3.15mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 500V UNJ RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: UNJ, Size / Dimension: 0.197" L x 0.124" W (5.00mm x 3.15mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7J2H102J2M2H01A RHS7J2H102J2M2H01A Виробник : Murata Electronics RHS_UNJ_200V_500V_E-1989859.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 2243 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
RHS7J2H102J2M2H01A RHS7J2H102J2M2H01A Виробник : Murata Electronics RHS_UNJ_200V_500V_E.pdf Description: CAP CER 1000PF 500V UNJ RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: UNJ
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1000 pF