Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7J2H151J2K1H01B
RHS7J2H151J2K1H01B
RHS7J2H151J2K1H01B Murata Electronics
RHS_UNJ_200V_500V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 150PF 500V UNJ RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500VDC 150pF 5% AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHS7J2H151J2K1H01B RHS7J2H151J2K1H01B Виробник : Murata Power Solutions RHS_UNJ_200V_500V_E-1154290.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500VDC 150pF 5% AEC-Q200