Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHSN12A223K0DGH01A
RHSN12A223K0DGH01A
RHSN12A223K0DGH01A Murata Electronics
RHS_N1_100V_E-1358328.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100VDC 22000pF 10% AEC-Q200 Str Lead
на замовлення 1286 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 100V XAN RADIAL, Packaging: Cut Tape (CT), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: XAN, Size / Dimension: 0.150" L x 0.098" W (3.80mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHSN12A223K0DGH01A RHSN12A223K0DGH01A Виробник : Murata Electronics RHS_CCG_100V_E.pdf Description: CAP CER 0.022UF 100V XAN RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: XAN
Size / Dimension: 0.150" L x 0.098" W (3.80mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF