Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHSN12A223K0M2H01A
RHSN12A223K0M2H01A
RHSN12A223K0M2H01A Murata Electronics
RHS_N1_100V_E-1358328.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
на замовлення 2157 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 100V XAN RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Cut Tape (CT), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: XAN, Size / Dimension: 0.150" L x 0.098" W (3.80mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHSN12A223K0M2H01A RHSN12A223K0M2H01A Виробник : Murata Electronics RHS_CCG_100V_E.pdf Description: CAP CER 0.022UF 100V XAN RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: XAN
Size / Dimension: 0.150" L x 0.098" W (3.80mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF