Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHSN12A224K2M2H01A
RHSN12A224K2M2H01A
RHSN12A224K2M2H01A Murata Electronics
RHS_N1_100V_E-1358328.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100VDC 0.22uF 10% AEC-Q200 In Crimp
на замовлення 922 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 100V XAN RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: XAN, Size / Dimension: 0.217" L x 0.124" W (5.50mm x 3.15mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHSN12A224K2M2H01A RHSN12A224K2M2H01A Виробник : Murata Electronics RHS_CCG_100V_E.pdf Description: CAP CER 0.22UF 100V XAN RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: XAN
Size / Dimension: 0.217" L x 0.124" W (5.50mm x 3.15mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.22 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: XAN
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.22 µF