Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHSN12A473K1M2H01A
RHSN12A473K1M2H01A
RHSN12A473K1M2H01A Murata Electronics
RHS_N1_100V_E-1358328.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100VDC 47000pF 10% AEC-Q200 In Crimp
на замовлення 1850 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHSN12A473K1M2H01A RHSN12A473K1M2H01A Виробник : Murata Electronics RHS_N1_100V_E.pdf Description: CAP CER 0.047UF 100V XAN RADIAL